موارد مورد توجه قبل از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش‌هایی است که برای زیبایی و از بین رفتن چروک‌های صورت استفاده می‌شود اما قبل از تزریق بوتاکس باید به برخی موارد توجه کنید.

قبل از تزریق بوتاکس در صورت و بدن، ابتدا باید به یک پزشک مجرب در این زمینه مراجعه کنید. پزشک شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند و به شما می‌گوید که تزریق بوتاکس برای شما مناسب است یا خیر؟

برخی پزشکان با استفاده از روش‌های خاص سعی در پاسخ بدن نسبت به بوتاکس دارند. بهتر است مطمئن شوید که بوتاکس بهترین درمان برای شما است. به عنوان مثال ممکن است برای شما بهتر باشد و به جای تزریق بوتاکس برای چین و چروک خاصی بر روی صورت خود فیلر بزنید، پس مطمئن شوید که پزشک بهترین درمان را برای مشکلات پوستی شما ارائه می‌دهد.

قبل از تزریق بوتاکس با پزشک خود شفاف باشید. برای ایمنی بیشتر سوابق پزشکی‌تان را کامل به پزشک خود بگویید تا ببینید آیا شما گزینه خوبی برای دریافت بوتاکس هستید یا خیر.

باید موارد زیر را قبل از تزریق بوتاکس با پزشک در میان بگذارید:

  • چه دارویی، مکمل گیاهی و غیره را مصرف می کنید؟
  • چه آلرژی‌هایی را دارید؟
  • آیا دارای مشکل پزشکی یا بیماری هستید؟
  • اگر شما هیچ روش پزشکی را در زمینه زیبایی تجربه نکردید.
  • اگر باردار یا شیرده هستید.
  • اگر این اولین بار است که تزریق بوتاکس را روی پوست‌تان انجام می‌دهید، به پزشک خود بگویید.

به یاد داشته باشید که بوتاکس یک معجزه دائمی نیست. باید بدانید که رفع چروک‌های پوستی به کمک بوتاکس می‌تواند موجب افزایش زیبایی و جوان‌سازی پوست شود اما نباید انتظارات غیر واقعی از آن داشته باشید.

داشتن انتظارات واقع گرایانه در مورد آنچه که بوتاکس می‌تواند انجام دهد، می‌تواند بسیار خوب باشد، اما نتایج پس از بوتاکس شما ممکن است به همان اندازه که انتظار دارید، کامل نباشد. داشتن انتظارات واقع بینانه در مورد نتایج، شما را از ناامیدی غیر ضروری نجات خواهد دارد. پس از پزشک بخواهید تا درباره میزان پاسخگویی بوتاکس روی پوست به شما اطلاع دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *