هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی صورت یک روش جوان‌سازی پوست صورت و گردن است که بدون جراحی انجام می‌شود.

هایفوتراپی صورت به عنوان یک روش درمانی و زیبایی پوست استفاده می‌شود که انرژی امواج فراصوت متمرکز را با یک دستگاه روی پوست صورت و گردن اعمال می‌کند.

هایفو یک روش غیرتهاجمی است که به تحریک سلول‌ها کمک کرده و منجر به جوان‌سازی بافت‌ها و تولید کلاژن می‌شود. تاثیر نهایی درمان با این روش سفت شدن و لیفتینگ پوست در نواحی مورد نظر است.

از هایفوتراپی می‌توان برای رفع چروک بخش‌های مختلف پوست بهره گرفت. برخی از مواردی که می‌توان آن‌ها را به وسیله هایفو درمان کرد، عبارتند از:

خطوط و چروک‌های نازک
پوست شل شده گونه‌ها و پلک‌ها
پوستی که نازک شده و بافتی مانند کاغذ با الیاف درشت دارد
چروک شدن پوست در اطراف دهان
خط فک نامشخص

همچنین هایفوتراپی به عنوان یک فرایند جوانسازی به لیفت کردن و سفت کردن پوست گردن، چانه و ابرو و بهبود خطوط و چروک‌های روی قفسه سینه کمک می‌کند.

آمادگی خاصی قبل از انجام هایفوتراپی نیاز نیست. در مطب، پزشک ابتدا سوابق پزشکی فرد را مورد بررسی قرار داده و فرد را معاینه می‌کند که این معاینه به ویژه روی صورت و گردن انجام می‌شود. به جز در مواردی که عفونت یا مشکل پوستی وجود داشته باشد که لازم است درمان به تعویق بیفتد، در موارد دیگر پزشک پس از معاینه بلافاصله کار خود را شروع می‌کند.

در هایفوتراپی پزشک زیبایی از ژل اولتراسوند برای صورت و گردن بیمار استفاده می‌کند. دسته هایفو روی پوست فرد قرار گرفته و سر می‌خورد. این دسته انرژی اولتراسوند را به پوست منتقل کرده و سلول‌های پوست را تحریک می‌کند تا کلاژن تولید کنند و به بازسازی، بهبود و جوان‌سازی بافت‌ها بپردازد.

کلینیک زیبایی الماس واقع در رشت هایفوتراپی صورت را به طور حرفه‌ای و زیر نظر پزشک زیبایی ارائه می‌دهد. شما علاقمندان می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کلینیک الماس تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *