هایفوتراپی جوانسازی

هایفوتراپی جوانسازی روشی است که در صنعت زیبایی به طور کلی برای کاهش چین و چروک، سفتی پوست و لیفت صورت زیر نظر پزشک استفاده می‌شود. این روش در مقایسه با سایر روش‌های تهاجمی جوانسازی مثل جراحی لیفتینگ یکی از بی‌خطرترین و ایمن‌ترین روش‌های زیبایی پوست است.

در گذشته درباره کاربرد هایفوتراپی در زیبایی توضیحاتی دادیم. در این مطلب از کلینیک زیبایی الماس می‌خواهیم بدانیم که روش هایفوتراپی جوانسازی برای چه افرادی مناسب است.

میزان بازدهی هایفوتراپی به نوع پوست افراد بستگی ندارد و می‌توان از آن برای رفع چین و چروک پوستی مختلف استفاده کرد. اما هر چه سریع‌تر به فکر استفاده از این روش بیافتید بازدهی بالاتری دریافت خواهید کرد.

هایفوتراپی جوانسازی برای افراد بالای ۳۰ سال که دچار افتادگی خفیف تا متوسط پوست هستند مناسب است. هرچه فرد سن کمتر و آسیب‌های پوستی کمتری داشته باشد به این نوع درمان پاسخ بهتری می‌دهد. افراد بالای ۲۵ سال نیز می‌توانند از روش هایفو برای جلوگیری و به تعویق افتادن پیری پوست نیز بهره ببرند.

استفاده از هایفو برای افراد مسن‌تر نیز اثرات خوبی دارد و به رفع چروک و شادابی پوست کمک می‌کند. همچنین افرادی که در اثر قرارگیری در معرض تابش شدید آفتاب که دارای افتادگی پوستی شدیدتری هستند نیز می‌تواند افراد مناسبی برای دریافت درمان هایفوتراپی باشند. البته این افراد ممکن است به تعداد جلسات بیشتری برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز داشته باشند.

هایفوتراپی برای بعضی افراد به تشخیص پزشکان توصیه نمی‌شود. در ادامه این موارد را آورده‌ایم.

افراد مسن با افتادگی شدید و گسترده پوست، یا پوست بسیار آویزان بر روی گردن، کاندیدای خوبی برای این روش نیستند و ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند.

هایفوتراپی صورت برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی باز مثل تبخال در ناحیه هدفت مناسب نیست.

اشخاصی که دارای آکنه و جوش شدید یا کیستیک هستند نباید از این روش استفاده کنند.

هایفو برای افرادی که دارای اجسام فلزی مثل ایمپلنت، پلاتین در ناحیه درمان هستند توصیه نمی‌شود.

مبتلایان به بیماری‌های خاص مانند دیابت کاندید مناسبی برای هایفوتراپی نیستند.

زنان باردار و شیرده و افرادی که سابقه بیماری‌های قلبی و تشنج دارند، برای انجام این روش بهتر است با پزشک مشورت کنند.

در صورتی که زیر نظر پزشک معاینه شوید بنا به تشخیص می‌توانید از جوانسازی با هایفوتراپی استفاده کنید. تعداد جلسات نیز با توجه به معاینه پزشک زیبایی به شما اعلام می‌شود.

کلینیک پوست مو و زیبایی الماس واقع در رشت آماده ارائه خدمات هایفوتراپی است. شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن‌های کلینیک الماس زیر نظر دکتر مریم فردوسی تماس بگیرید. برای مشاوره حضوری به کلینیک الماس می‌توانید به آدرس رشت، گلسار، خیابان ۸۰، پلاک ۷ مراجعه کنید.

تلفن‌های کلینیک زیبایی الماس:

۰۱۳-۳۲۱۲۲۰۱۹

۰۱۳-۳۲۱۲۵۲۹۲

۰۹۰۲۶۸۵۱۶۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *