لیزر تیتانیوم در رشت

این روزها کلینیک‌های زیبایی از دستگاه‌های مختلفی برای لیزر موهای زائد مراجعین خود استفاده می‌کنند، در این مطلب قصد داریم تا درباره دستگاه لیزر تیتانیوم توضیح دهیم.

دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاهی پیشرفته برای از بین بردن موهای زائد است که از تکنولوژی سه طول موج قوی الکس، دایود و اندیاگ استفاده می‌کند و هر کدام از این طول موج‌ها برای تیپ‌های پوستی مختلف به کار می‌روند. هر طول موج را می‌توان برای بخش‌های مختلف بدن با توجه به نیاز تنظیم کرد. طول موج‌ الکس برای موهای نازک مثل نواحی پشت لب، طول موج‌ دایود برای موهای معمولی مثل مو‌های دست و پا و طول موج اندیاگ برای موهای ضخیم‌تر مانند قسمت‌های شکم کاربرد دارند.

عملکرد دستگاه تیتانیوم با بسیاری از لیزرهای مشابه موجود در بازار متفاوت است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی سه بعدی سه نوع طول موج متفاوت لیزر را در یک نقطه جمع کرده و پس از تاباندن به عمق لایه‌های پوست، ریشه موهای زائد را به بهترین شکل ممکن از بین می‌برد.

به کمک این دستگاه تعداد جلسات لیزر بدن کاهش میابد. در هر شات محدوده وسیعی از موهای زائد بدن تحت تاثیر قرار گرفته و باعث تسریع مدت زمان لیزر در هر جلسه می‌شود. این دستگاه لیزر دارای سیستم خنک‌کننده پیشرفته است و با فناوری خنک‌کننده خود از گرم شدن بیش از حد پوست جلوگیری می‌کند. به این ترتیب پوست از هرگونه آسیب در امان می‌ماند.

دستگاه لیزر تیتانیوم کاملا ایمن و مطمئن است و لیزر موهای زائد با استفاده از این دستگاه یک درمان بی‌خطر برای از بین بردن موهای زائد بدن است. کافی‌ست مراحل کار با آن توسط پزشک مجرب در زمینه پوست و زیبایی انجام گیرد.

برای جلوگیری از هرگونه آسیب بهترین کار مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر و انجام لیزر توسط پزشک زیبایی است. دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاهی جدید است که در حال حاضر در کلینیک زیبایی الماس موجود بوده و خدمات لیزر تیتانیوم در رشت زیر نظر دکتر فردوسی ارائه می‌شود.

در کلینیک الماس شما مراجعه کنندگان گرامی برای دریافت خدمات لیزر با دستگاه تیتانیوم می‌توانید با شماره تلفن‌های کلینیک تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می‌توانی به صورت حضوری به آدرس رشت، گلسار، خیابان ۸۰ مراجعه کرده و از مشاوره حضوری و توضیحات کامل پزشک بهره‌مند شوید.

با شماره تلفن‌های زیر می‌توانید با کلینیک زیبایی الماس تماس گرفته و سوالات خود را مطرح فرمایید.
۰۱۳-۳۲۱۲۵۲۹۲
۰۱۳-۳۲۱۲۲۰۱۹
۰۹۰۲۶۸۵۱۶۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *